W środę 23.03.2016r. gościliśmy w naszej szkole wszystkich uczestników programu szkoleniowego młodych siatkarzy Pilskiej Akademii SOS.

Uczestnicy:

• Szkoła Podstawowa nr 2 z Piły (2 zespoły)
  • Szkoła Podstawowa z Kosztowa

Wśród 9 uczestników rozegraliśmy turniej piłki siatkowej w kategorii czwórek - 6 klasy i trójek- piąte klasy. Zarówno trójki jak i czwórki grały w trzech grupach , których zwycięzcy zagrali potem o miejsca 1-3 i analogicznie drużyny które zajęły 2 miejsca w grupach o 4-6 i dalsze o 7-9. Chłopcy z naszej szkoły grali w meczach finałowych o miejsca 1-3 w obu kategoriach i uległy tylko silnym drużynom SP Wałcz zajmując drugą lokatę. Dla każdego uczestnika organizator ufundował dyplomy oraz dla czołowych drużyn puchary i medale. Serdecznie gratulujemy wszystkim i liczymy na to, że turniej wkomponuje się w stały grafik corocznych imprez szkolnych.

• Paskal Dudojć

Druga drużyna naszych czwórek w składzie: Marek Wyrwicki, Mateusz Piechocki, Dawid Jendrzejek, Marcel Hańczaryk, Maciej Smętkowski zajęła wysokie czwarte miejsce. Natomiast trójki :Paweł Gierszewski, Emil Kozłowski, Hubert Januszewski, Dominik Wadowski miejsce piąte.