W sobotę 27 lutego 2016 r. w Szkole Podstawowej nr 12 w Pile odbył się Finał Mistrzostw Piły w Piłce Halowej Chłopców Klas IV. Tydzień wcześniej nasi młodzi piłkarze uczestniczyli w  turnieju eliminacyjnym, w którym zajęli pierwsze miejsce, dające awans do ścisłego finału. W turnieju finałowym, rozgrywanym systemem „każdy z  każdym” zmierzyli się z reprezentacjami SP nr 1 i ZS nr 1 w Pile. Na boisku wykazali się wysokimi umiejętnościami oraz olbrzymią ambicją i w pięknym stylu wygrali obydwa mecze strzelając 12 bramek, a tracąc jedynie dwie. Zdobycie pierwszego miejsca, pucharu oraz złotych medali sprawiło chłopcom wiele radości i było nagrodą za codzienną pracę, dzięki której ciągle podnoszą swoje umiejętności. Najlepszym zawodnikiem turnieju został nasz reprezentant Bartosz Durka z klasy IV a.

Wszystkim serdecznie gratulujemy i życzymy powodzenia w kolejnych zawodach sportowych.

Skład reprezentacji szkoły: uczniowie klasy sportowej IV a – Bartosz Durka, Mateusz Klap, Oskar Marchut, Bartosz Starkowski, Mikołaj Starkowski, Bartosz Stelmach, Oliwier Maćkowiak, Oliwier Ceglarek, V a – Oliwier Jabłoński, IV c – Eryk Jęckowski.