Dnia 12.12.2015 r. w Zespole Szkól nr 3 w Pile odbyły się Mistrzostwa Piły w Rzucance Siatkarskiej. Zawody rozgrywane były w dwóch kategoriach: dziewcząt i chłopców. Udział w nich wzięły prawie wszystkie szkoły podstawowe z Piły, a każda z nich mogła wystawić po dwa zespoły dziewcząt i chłopców. W pierwszym etapie rozgrywki toczyły się w dwóch grupach systemem „każdy z każdym”. Następnie do półfinałów awansowały drużyny, które zajęły pierwsze i drugie miejsca w grupach. Zawody zakończyliśmy sukcesem, gdyż w klasyfikacji ogólnej dziewcząt i chłopców zajęliśmy pierwsze miejsce. Nasze najmłodsze siatkarki zajęły pierwsze i piąte, a najmłodsi siatkarze drugie i piąte miejsce.

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Składy drużyn dziewcząt:

• Zespól I (I miejsce) – Alina Betke, Anna Chmiel, Zuzanna Włodek,
  • Zespół II (V miejsce) – Oriana Jureczko, Klaudia Nuszczyńska.

Składy drużyn chłopców:

• Zespół II (II miejsce) – Bartosz Durka, Alan Szumski, Bartosz Stelmach,
  • Zespół I (V miejsce) – Adrian Rostankowski, Bartosz Starkowski, Dawid Szyszko.