W sobotę 18 listopada 2017 r. odbył się finał Mistrzostw Powiatu Pilskiego w Halowej Piłce Nożnej. Gospodarzem turnieju była Szkoła Podstawowa nr 2 im. Olimpijczyków Polskich w Pile. W rozgrywkach wzięło udział 20 szkół z powiatu pilskiego. Po trzech rundach eliminacyjnych w finale zameldowały się reprezentacje: Szkoły Podstawowej w Białośliwiu, Szkoły Podstawowej nr 3 w Pile, Szkoły Podstawowej nr 11 w Pile oraz Szkoły Podstawowej nr 2 w Pile. Turniej rozegrano systemem „każdy z każdym”. W finale najlepszą dyspozycję i skuteczność zaprezentowała Szkoła Podstawowa nr 11, która zasłużenie zdobyła pierwsze miejsce. Reprezentacja Szkoły Podstawowej nr 2 zajęła miejsce drugie, Szkoły Podstawowej z Białośliwia trzecie, a Szkoły Podstawowej nr 3 czwarte.

Gratulujemy wszystkim uczestnikom finału, a szczególnie naszej reprezentacji, która zdobyła drugi medal mistrzostw powiatu w tym roku szkolnym.

Skład reprezentacji SP 2: Bartosz Durka (6 a), Oliwier Jabłoński (7 a), Mateusz Klap (6 a), Oskar Marchut (6 a), Adam Ostrowski (6 a), Bartosz Starkowski (6 a), Mikołaj Starkowski (6 a), Bartosz Stelmach (6 a), Alan Szumski (6 a).