Dnia 12.06.14r. uczniowie klas IV –VI wystąpili w turnieju tenisa stołowego rywalizując o miano mistrzyni i mistrza szkoły w tej dyscyplinie. Do turnieju zgłosiło się 5 dziewcząt i 6 chłopców, którzy w swoich kategoriach rozgrywali mecze systemem każdy z każdym. Pojedynki toczyły się jednocześnie na czterech stołach tenisowych, o zwycięstwie decydowała przewaga dwóch wygranych setów w meczu. Uczestnicy imprezy prezentowali wysoki poziom umiejętności i zręczności w posługiwaniu się rakietka tenisową, zapewniając dużą dawkę emocji podczas długich wymian przy stole.

Wśród dziewcząt niepokonana okazała się Martyna Megger i to ona odebrała zwycięski puchar.
II miejsce przypadło Kindze Gruszce, III miejsce wywalczyła Paulina Dolla, IV miejsce Katarzyna Kubicka i V miejsce Wiktoria Starzyńska.

W kategorii chłopców Mistrzem Szkoły okazał się Nikodem Najda, zajął I  miejsce z utratą tylko jednego seta w zaciętym pojedynku z Maciejem Smętkowskim. Maciej w kolejnych meczach poskromił rywali i zdobył tytuł Wicemistrza Szkoły.  Na III miejscu zakończył turniej Artur Karmanowicz, na IV Paweł Szumski, V miejsce zajął Hubert Olejniczak, VI miejsce - Daniel Dusik.

Wszyscy uczestnicy turnieju zostali nagrodzeni drobnym upominkiem, a najlepsza trójka graczy w każdej kategorii otrzymała pamiątkowe puchary.

Turniej zorganizowała i przeprowadziła p. Katarzyna Aszemberg – Krajewska.