11 października uczniowie naszej szkoły: Oskar Alchimowicz, Konrad Kwiecień, Mateusz Wnuk, Remigiusz Białek, Marcin Idzikowski, Jakub Jessa, reprezentowali Powiat Pilski w VI ETAPIE WSPÓŁZAWODNICTWA TURYSTYCZNEGO POWIATÓW WOJEWÓDZTWA WIELKOPOLSKIEGO O PUCHAR MARSZAŁKA WOJEWÓDZTWA WIELKOPOLSKIEGO, który odbył się w Zespole Szkół w Mochach koło Wolsztyna. Finał wojewódzki olimpiady obejmował następujące konkurencje: - test krajoznawczy z elementami topografii, kolarski tor sprawnościowy i marsz na orientację. Każda z konkurencji dostarczyła zawodnikom wiele wrażeń i emocji. W klasyfikacji indywidualnej Remigiusz Białek zajął 9 miejsce na 39 startujących zawodników, a drużynowo zajęliśmy VII miejsce. Zwyciężył Gracjan Cupryś z Wolszyna i także jego drużyna. Mamy nadzieję, że w przyszłym roku nasze lokaty będą wyższe.