Siatkarki Gimnazjum nr 5 zajęły pierwsze i drugie miejsce w mistrzostwach Piły trójek siatkarskich. W turnieju rozegranym w ZS nr 3 startowało dziewięć zespołów, a brązowe medale wywalczył I zespół ZS nr 2.

To już trzecia edycja mistrzostw Piły trójek siatkarskich, które rozgrywane są Zespole Szkół nr 3. Przed miesiącem rywalizowały klasy drugie, teraz przyszła kolej na klasy pierwsze. Do rywalizacji stanęło dziewięć zespołów z pięciu pilskich gimnazjów. Zwycięzcą okazał się II zespół Gimnazjum nr 5, który wygrał wszystkie spotkania. Drugie miejsce wywalczył I zespół G 5, a trzecie II zespół ZS nr 2. Dziewczyny z Gimnazjum nr 5 rozgrywają wiele meczów i turniejów reprezentując barwy PTPS Piła, dlatego turniej trójek traktujemy jako dobrą zabawę na zakończenie sezonu, a grają w nim dziewczyny, które nie grały w rozgrywkach klubowych lub grały małą liczbę spotkań. Najważniejsze, że takie turnieje się odbywają i uczestniczące w nich zawodniczki mają możliwość do kolejnego sprawdzenia swoich umiejętności, a przede wszystkim do dobrej zabawy – mówił opiekun Gimnazjum nr 5 Sławomir Świderski.