29 października 2019 r. na pływalni Aquapark w Pile, odbyły się Mistrzostwa Powiatu Pilskiego w Pływaniu Drużynowym Dziewcząt i Chłopców. Rywalizacja odbywała się w kategoriach klas IV –VI, oddzielnie dla chłopców i dziewcząt,  w sztafetach 6 x 25 m. Zespoły, które zajęły miejsce I i II otrzymały prawo startu w Finale Województwa Wielkopolskiego w Poznaniu. Reprezentacja Dziewcząt Szkoły Podstawowej Nr 2 w składzie: Zuzanna Dampc, Zuzanna Głuszanowska- Konwińska, Natalia Peksa, Amelia Sabat, Julia Grochowicka, Gabriela Sowalska, wywalczyła I  miejsce w powiecie, uzyskując łączny czas 1:48,18. Natomiast reprezentacja chłopców w składzie: Mikołaj Gendek, Jakub Grega,Piotr Janik, Kacper Płaczkowski, Bartosz Stawski, Mateusz Nazar zajęła  miejsce II
z czasem 1:51,80.

Zawodnikom pływającej drużyny gratulujemy i życzymy udanego występu na Finale Województwa Wielkopolskiego.