SzkołaWydarzenia szkolneRok szkolny 2014/2015Wydarzenia 2014/2015Wyróżnienie w Powiatowym Konkursie Poezji Patriotycznej

Wyróżnienie w Powiatowym Konkursie Poezji Patriotycznej

Dnia 8 listopada 2014 r. na scenie Młodzieżowego Domu Kultury w Pile  wiersze patriotyczne recytowało trzydziestu  uczniów klas I – III z miasta i powiatu. Jury w składzie Włodzimierz Ignasiński  – czynny recytator i Małgorzata Chwiłkowska–Kępczyńska – recytatorka po wysłuchaniu wszystkich  wykonawców postanowili  przyznać wyróżnienie dla ucznia naszej szkoły - Dawida Sieńko z  klasy I b.  Jest to duży sukces, gdyż wszystkie recytacje były na wysokim poziomie, a jury przyznało na 34 recytacje trzy  miejsca i trzy wyróżnienia, z czego jedno trafiło do naszego ucznia.

Wielkie brawa dla małych miłośników poezji patriotycznej: Dawida Sieńko, Zuzanny Kalety, Julii Furtacz i  Julii Kobzy.

 

Zdjęcia: Bartłomiej Kaleta