SzkołaWydarzenia szkolneRok szkolny 2013/2014Wydarzenia 2013/2014Nagrody w Powiatowym Konkursie Recytatorskim ”Mój ulubiony wiersz” w kategorii klas I-III szkół podstawowych

Nagrody w Powiatowym Konkursie Recytatorskim ”Mój ulubiony wiersz” w kategorii klas I-III szkół podstawowych

Dnia 7 grudnia 2013 r. na scenie Młodzieżowego Domu  Kultury „ISKRA” swoje ulubione wiersze recytowało 32 recytatorów. Naszą szkołę reprezentowali: Martyna Dorocka, Katarzyna Gazda, Nina Kurowska, Zofia Misiak, Zuzanna Siarkiewicz-Hoszowska.

Spośród wszystkich pięknych  recytacji, komisja konkursowa nagrodziła dziesięć.  Jury  w składzie: Włodzimierz Ignasiński i Małgorzata Chwiłkowska-Kępczyńska przyznało pięć  wyróżnień, dwie trzecie, dwie drugie i jedną pierwszą nagrodę.

Nagrody:

  • Pierwsze miejsce - Katarzyna Gazda
  • Trzecie miejsce - Zofia Misiak.

Gratulujemy wszystkim  recytatorkom z naszej szkoły występu na scenie MDK. Organizator dziękuje nauczycielom: Bożenie Stańczyk i Beacie Szwarc-Gaździe  za przygotowanie uczestników.

Zdjęcia: Tomasz Misiak