SzkołaWydarzenia sportoweRok szkolny 2018/2019

Sport 2018/2019

Złoty medal Mistrzostw Piły w Piłce Ręcznej Chłopców Klas VII

W dniu 1 grudnia 2018 r. w Szkole Podstawowej nr 11 w Pile odbył się finał Mistrzostw Piły Szkół Podstawowych w Piłce Ręcznej Chłopców Klas VII. Tydzień wcześniej odbył się turniej eliminacyjny, w którym drużyna „Dwójki” zajęła pierwsze miejsce. W półfinale po wyrównanym i zaciętym boju pokonaliśmy drużynę SP 4 w Pile. W finale nasz zespół zagrał bardzo twardo w obronie i skutecznie w ataku nie dając większych szans drużynie SP 11 w Pile. Mecz finałowy wygraliśmy 11:2. Najlepszym zawodnikiem meczu finałowego został nasz zawodnik Bartosz Stelmach. Gratulujemy wspaniałej postawy wszystkim naszym reprezentantom. Drużyna w składzie: Bartosz Stelmach, Mateusz Klap, Bartosz Durka, Mikołaj Starkowski , Jakub Król, Oskar Marchut, Adam Orłowski, Oliwier Maćkowiak, Nikodem Krzyżanek. W eliminacjach zagrali: Alan Szumski i Bartosz Starkowski.

Więcej…

Brązowy medal Mistrzostw Piły w Koszykówce Chłopców Klas VII

Szkoła Podstawowa nr 11 w Pile była organizatorem Mistrzostw Piły Szkół Podstawowych w Koszykówce Chłopców Klas VII. Odbyły się dwa turnieje. W grupach eliminacyjnych drużyny grały systemem „każdy z każdym”, a następnie systemem pucharowym. W eliminacjach zajęliśmy drugie miejsce, które dało nam awans do półfinału, w którym ulegliśmy drużynie SP 4 w Pile. W tzw. małym finale, w meczu o trzecie miejsce pewnie pokonaliśmy ekipę SP 1 w Pile. Gratulujemy naszym reprezentantom dobrej postawy na koszykarskim parkiecie. Drużyna w składzie: Oliwier Jabłoński, Mateusz Klap, Oskar Marchut, Bartosz Starkowski, , Bartosz Stelmach, Alan Szumski, Bartosz Durka, Jakub Król. W eliminacjach zagrali: Mikołaj Starkowski i Adam Orłowski.

Więcej…

I miejsce w Mistrzostwach Powiatu Pilskiego w Pływaniu Drużynowym

Dnia10.11.2018r. na pilskim AQUAPARKU odbyły się Mistrzostwa Powiatu Pilskiego w pływaniu drużynowym 6x25m. Nasza drużyna w składzie: Kacper Garlicki – 3A, Szymon Król – 3B, Tomasz Domagała – 3E, Jakub Kocoń – 3E, Szymon Hegyi – 8D, Paweł Roszkowski – 8A zajęła I miejsce i zakwalifikowała się do finału wojewódzkiego, który odbędzie się 16.11.2018r. w Poznaniu. Gratulujemy!

Opiekun – Grzegorz Stach

Więcej…

Sukces w Mistrzostwach Powiatu Pilskiego Szkół Podstawowych w Pływaniu Drużynowym Dziewcząt i Chłopców

Uczniowie naszej dwójki 10.11.2018r. odnieśli kolejny, zasłużony  sukces w Mistrzostwach Powiatu Pilskiego Szkół Podstawowych w Pływaniu Drużynowym Dziewcząt i Chłopców. Dziewczynki po świetnym występie i ogromnej przewadze zajęły pierwsze miejsce, zdobywając puchar i złote medale. Chłopcy nie byli gorsi i uplasowali się na drugim miejscu, minimalnie przegrywając złoto. Uwieńczeniem świetnego startu jest awans obu zespołów do finału, który już niebawem odbędzie się w Poznaniu.