SzkołaWydarzenia sportoweRok szkolny 2011/2012

Sport w rokuszkolnym 2011/2012

Sukces piłkarzy z „Dwójki”

W piątek 22 czerwca 2012 r. na stadionie MOSiR w Pile odbył się Powiatowy Turniej Piłki Nożnej Szkół Podstawowych „Mini Euro 2012”. W sportowych zmaganiach wzięło udział 10 drużyn podzielonych na dwie grupy. Przed turniejem dokonano losowania. Każda drużyna szkolna przyjęła nazwę uczestnika finałów Mistrzostw Europy rozgrywanych obecnie w Polsce i na Ukrainie.

Więcej…

 

Dwójka znowu na podium!

Wzorem lat ubiegłych w środę 06.06.2012 Pilskie Towarzystwo Krzewienia Kultury Fizycznej zorganizowało „XIX Regionalny Turniej Mini Piłki Nożnej” dla Szkół Podstawowych i UKS-ów ; dzieci klas IV, V, VI z regionu pilskiego i miasta Piły. Zawodnicy z naszej szkoły stanowili bardzo liczną ekipę w postaci prawie 40 uczniów co pozwoliło utworzyć 5 drużyn w różnych kategoriach.

W turnieju brało udział 47 drużyn chłopców i dziewcząt , a mecze były rozgrywane jednocześnie na 6 boiskach. W blisko 5cio godzinnych zmaganiach wyłoniono najlepsze drużyny i nagrodzono pucharami i medalami. Nagrody wręczali Prezydent Piły Piotr Głowski i Starosta Pilski Mirosław Mantaj.

Więcej…

 

Grand Prix Pilskich Czwartków LA

Zakończyły się Czwartki La z niewątpliwym sukcesem naszych lekkoatletów. Po prawie rocznych zmaganiach, jesiennych i zimowych, wyłoniono najlepszych zawodników, którzy zakwalifikowali się na Grand Prix Pilskich Czwartków LA.

Więcej…

 

Mistrzostwa Piły Szkół Podstawowych w Trójboju Lekkoatletycznym

W miniony czwartek 24.05.2012 odbyły się Mistrzostwa Piły Szkół Podstawowych w Trójboju Lekkoatletycznym. W zawodach startowali uczniowie czwartych klas z ośmiu pilskich szkół podstawowych. W zaciętej rywalizacji sportowej ogromny sukces odnieśli reprezentanci naszej szkoły zdobywając:

Więcej…

 

Strona 1 z 7