SzkołaŚwietlica szkolna

XX Ogólnopolski Turniej Minisiatkówki Dziewcząt

Już po raz XX Szkoła Podstawowa nr 2 im. Olimpijczyków Polskich w Pile
zaprasza na na Ogólnopolski Turniej Minisiatkówki Dziewcząt,
który odbędzie się 16 marca 2019r.

Pliki do pobrania:

Zaproszenie i szczegółowe informacje

Karta zgłoszenia - plik w formacie worda

Karta zgłoszenia - plik w formacie pdf

Więcej informacji można uzyskać pod numerem telefonu:

+48 67 212-33-94
607-057-888

lub e-mail spdwojka@op.pl.

Świetlica szkolna

Szanowni Rodzice!

Szczerze wierzymy,  że Państwa dzieci dobrze czują się w naszym towarzystwie i chętnie uczestniczą w zajęciach świetlicowych.

Świetlica szkolna jest ważnym elementem życia i funkcjonowania szkoły. Jest to miejsce, w którym uczniowie w bezpieczny i radosny sposób spędzają swój wolny czas.

Zespół nauczycieli to wykwalifikowana kadra pedagogów, która może wspierać dzieci na wielu różnorodnych płaszczyznach. Każdy z nas ma coś innego do zaoferowania, co ma duży wpływ na wszechstronny rozwój naszych podopiecznych. Prowadzone przez nas zajęcia stwarzają możliwość rozwijania kontaktów z rówieśnikami, rozwoju zainteresowań i uzdolnień.

W zależności od wieku dzieci, dostosowujemy zajęcia do ich potrzeb i możliwości. Musimy też dodać, iż staramy się dostrzec każde dziecko i jego potrzeby. Wiemy, że czasami jest to trudne, ale robimy wszystko, aby nasi wychowankowie czuli, iż są najważniejsi.

Jak Państwo zauważyli organizujemy wiele zajęć, spośród których uczniowie mogą wybrać coś dla siebie: zajęcia muzyczne, zajęcia plastyczne, zajęcia komputerowe, zajęcia ruchowe.

W świetlicy uczniowie uczestniczą również w zabawach dowolnych, ponieważ odgrywają one ogromne znaczenie w rozwoju dziecka. Nasi wychowankowie w aktywnej, swobodnej zabawie rozwijają się fizycznie, mają gdzie i jak znaleźć ujście dla swej energii, uczą się porozumiewać z innymi ludźmi, budują własny system kontaktów z otoczeniem. Zabawa służy przygotowaniu do życia, a więc uczenia się, do pracy i do działalności społecznej.

Mamy nadzieję, że są Państwo zadowoleni z naszej współpracy, a rok upłynie nam w miłej atmosferze.

Chcielibyśmy podziękować za dobrowolne wpłaty na rzecz świetlicy. Z opłat tych kupowane są na bieżąco materiały służące do wyżej wymienionych zajęć.

Zespół wychowawców świetlicy

godziny pracy

poniedziałek - piątek 645 – 1645