SzkołaKadra

Koła Zainteresowań

Koła zainteresowań w roku szkolnym 2010/2011

  • Koło plastyczne dla klas I - III - wtorek 14.00-15.15, sala 70
    opiekun: p. Marta Buszka;
  • Koło teatralne dla klas I - III - wtorek 13.35 - 14.20, sala 25
    opiekun: p. Dorota Sieniawska;
  • "Mały informatyk" koło zainteresowań dla uczniów klas I - III - poniedziałek 11.40 - 12.25, sala 74,
    opiekun: p. Danuta Piechowska;
  • Koło origami dla uczniów klas I - III - wtorek - 13.50 - 14.35, sala 52
    opiekun: p. Aneta Gburczyk;
  • Koło muzyczne dla uczniów klas IV - VI - środa 14.00 - 15.30, sala 68
    opiekun: p. Bożena Pająk;
  • Koło taneczne "Tańczyć każdy może" dla klas I - III - piątek 14.40 - 15.25, sala 5
    opiekun: p. Elżbieta Dąbrowska;
  • "Mali Odkrywcy" - zajęcia rozwijające zainteresowania wartościami chrześcijańskimi dla klas I - III - sobota 11.00 - 12.30, sala w domu katechetycznym,
    opiekun: s. Mirosława Duda;
  • "Młodzi Odkrywcy" - zajęcia rozwijające zainteresowania wartościami chrześcijańskimi dla klas IV - VI - sobota 11.00 - 12.30, sala w domu katechetycznym,
    opiekun Małgorzata Stopa
  • Gry i zabawy ruchowe - zajęcia dla dziewcząt klas I- III -piątek 14.45 - 15.30, duża sala
    opiekun: p. Tomasz Idzikowski;
  • Koło informatyczne - "Potrafię wykorzystać komputer do nauki i pracy w szkole"  dla kl. V - VI - poniedziałek 16.15 - 17.00 - klasy V, poniedziałek 17.00 - 17.45 - klasy VI, sala 74
    opiekun: p. Janusz Turczynowicz;
  • Zajęcia z matematyki z elementami plastyki i origami - "Matematyka po szkole fika" –  dla klas II - III - czwartek 14.45 - 15.30,  sala 30
    opiekun: Elżbieta Tracka;
  • Koło matematyczne - "Bawimy się matematyką" dla kl. IV - V - czwartek 14.45 - 15.30, sala 73
    opiekun: p. Marta Drabik
  • Koło matematyczne - "Matematyczne przestworza" dla klas VI - poniedziałek 15.30 - 16.15, sala 54
    opiekun: p. Agnieszka Zyber-Piosik
  • Koło taneczno-wokalne - "Tańcz i śpiewaj" dla uczniów klas IV - VI - środa 15.35 - 16.20, sala 70, sala 5
    opiekun: p. Lidia Jaster, p. Magdalena Słomion
  • Koło plastyczne dla uczniów klas IV - VI - wtorek - 13.03 - biblioteka filia nr 1
    opiekun: p. Lidia Jaster;
  • Klub Europejski - zajęcia dla uczniów klas IV - VI - wtorek 14.45 - 16.15, sala 69
    opiekun:p. Marzena Jaruzal;
  • Język angielski na co dzień i w korespondencji dla klas VI - poniedziałek 15.40 - 16.35, sala 53
    opiekun: p. Anna Iwanicka
  • Klub Europejski - zajęcia dla uczniów klas IV - VI- wtorek - 14.45 - 16.15, sala 69 (co dwa tygodnie)
    opiekun: p. Marzena Jaruzal;
  • Koło ekologiczne dla klas IV - VI - czwartek 13.50 - 14.35, sala 72
    opiekun: p. Krzysztof Krutel;
  • Koło historyczno-regionalne - "Śladami naszych przodków" - środa 14.35 - 15.20, sala 71
    opiekun: p. Dariusz Półgęsek;
  • Redagowanie i wydawanie gazetki szkolnej „Głos Dwójki” - czwartek 14.30 - 15.30, sala 74
    opiekun: p. Aneta Marzec;
  • Prace ręczne i kulinarne - koło dla uczniów klas IV - VI  - piątek 13.45 - 14.45, sala 66
    opiekun: p. Emilia Iwańska
  • "Gry i zabawy ruchowe - zajęcia dla dziewcząt" - zajęcia dla dziewcząt klas I - III - piątek 14.45 - 15.30 duża sala gimnastyczna, zajęcia dla dziewcząt klas V - VI piątek 15.30 - 17.00 duża sala gimnastyczna
    opiekun p. Tomasz Idzikowski;
  • Zajęcia sportowe z lekkiej atletyki dla chłopców klas IV - VI -  czwartek 15.00 , MOSIR Piła
    opiekun: p. Marek Witczak
  • "Piłka nożna – sport dla Ciebie" -  zajęcia sportowe dla chłopców klas IV - V - czwartek 15.30 - 17.00 duża sala (co dwa tygodnie)
    opiekun: p. Mariusz Mijalski;
  • Zajęcia sportowe z lekkiej atletyki dla dziewcząt z klas IV - VI - środa 15.00 , MOSIR Piła
    opiekun: p. Elżbieta Miziewicz.

Uczniów chętnych do uczestnictwa w szkolnych kołach zainteresowań prosimy o kontakt z opiekunami.

 

Tematy pokrewne