SzkołaKadra

Kadra

Kadra kierownicza

  • p. Dorota Frydrych - dyrektor szkoły
  • p. Beata Lewicka-Kryut - wicedyrektor szkoły
  • p. Mariusz Mijalski - wicedyrektor szkoły

Nauczyciele

  • p. Justyna Błaszczyk - język polski
  • p. Anna Dwórznik - naucz. wczesnoszkolne
  • p. Bożena Forecka - nauczyciel techniki
  • p. Bartosz Gałecki - wych. fizyczne
  • p. Aneta Gburczyk - naucz. wczesnoszkolne
  • s. Elżbieta Gromada - religia
  • p. Tomasz Idzikowski - wych. fizyczne
  • p. Magdalena Imanowska - naucz. wczesnoszkolne
  • p. Anna Iwanicka - język angielski
  • p. Emilia Iwańska - język polski
  • p. Roksana Jankowska - naucz. wczesnoszkolne
  • p. Magdalena Jaroszewska - religia
  • p. Lidia Jaster - plastyka, muzyka
  • p. Dorota Jaworska - nauczyciel - bibliotekarz
  • p. Marta Jedynak - naucz. wczesnoszkolne
  • p. Marcelina Kabacińska - naucz. wczesnoszkolne
  • p. Justyna Klocek - naucz. wczesnoszkolne
  • p. Karolina Kochmańska - nauczyciel - wychowawca  świetlicy szkolnej
  • p. Magdalena Krukowska - naucz. wczesnoszkolne
  • p. Krzysztof Krutel - przyroda
  • p. Krystyna Krzysztofiak - naucz. wczesnoszkolne
  • p. Marta Markowska - naucz. wczesnoszkolne
  • p. Aneta Marzec - język polski
  • p. Joanna Megger - naucz. wczesnoszkolne
  • p. Daria Mielka - wychowanie fizyczne
  • p. Elżbieta Miziewicz - wychowanie fizyczne
  • p. Emilia Mrózek - język polski
  • p. Malwina Olejniczak - przyroda
  • p. Bożena Pająk - nauczyciel - wychowawca  świetlicy szkolnej
  • p. Danuta Piechowska - naucz. wczesnoszkolne
  • p. Agnieszka Płóciennik - nauczyciel - wychowawca  świetlicy szkolnej
  • p. Karolina Podrucka - naucz. wczesnoszkolne
  • p. Dariusz Półgęsek - historia
  • p. Małgorzata Puto - nauczyciel pedagog
  • p. Artur Pyszewaki - wych. fizyczne
  • p. Grażyna Sawula - przyroda, wychowanie do życia w rodzinie, zajęcia logopedyczne
  • p. Anna Sieniawska - nauczyciel -wychowawca  świetlicy szkolnej
  • p. Dorota Sieniawska - naucz. wczesnoszkolne
  • p. Monika Skowrońska - naucz. wczesnoszkolne
  • p. Magdalena Słomion - język angielski
  • p. Marta Sprenger - nauczyciel - wychowawca  świetlicy szkolnej
  • p. Bożena Stańczyk - naucz. wczesnoszkolne
  • p. Agata Stawska - język angielski
  • p. Małgorzata Stopa - religia
  • p. Sylwia Szews - naucz. wczesnoszkolne
  • p. Arkadiusz Szumiło - matematyka
  • p. Beata Szwarc-Gazda - naucz. wczesnoszkolne
  • p. Elżbieta Tracka - naucz. wczesnoszkolne
  • p. Marta Trzebiatowska- matematyka
  • p. Janusz Turczynowicz - nauczyciel informatyki
  • p. Agnieszka Wargin - język angielski
  • p. Ewa Więckowska - naucz. wczesnoszkolne, zajęcia logopedyczne
  • p. Katarzyna Wika - nauczyciel - wychowawca  świetlicy szkolnej
  • p. Marek Witczak - wych. fizyczne
  • p. Agnieszka Zyber-Piosik - matematyka
  • p. Julita Żybort - psycholog szkolny

 

Administracja

  • p. Jeschke Krystyna - główny księgowy
  • p. Izabella Kowalewska - specjalista ds. kadr i płac
  • p. Anna Maligłówka - specjalista ds. kadr i płac
  • p. Franczak Jerzy - kierownik gospodarczy
  • p. Kastelik Beata - starszy referent
  • p. Siwak Bożena - samodzielny referent
  • p. Zasada Bożena - specjalista PKZP
  • p. Skajda Barbara - referent PKZP

Obsługa

  • p. Czarnecki Stanisław - konserwator
  • p. Jarodzki Stanisław - konserwator
  • p. Czesław Markiewicz - konserwator
  • p. Kuczyńska Teresa - robotnik wysokowykwalifikowany
  • p. Graś Renata - robotnik do pracy lekkiej
  • p. Niemczyńska Bernadeta - robotnik do pracy lekkiej
  • p. Nowak Bożena - robotnik do pracy lekkiej
  • p. Ptak Danuta - robotnik do pracy lekkiej
  • p. Jarodzka Marzanna - robotnik do pracy lekkiej
  • p. Kurkowska Elżbieta - robotnik do pracy lekkiej
  • p. Maciejewska Małgorzata - robotnik do pracy lekkiej

Stołówka

  • p. Banachowicz Danuta - starszy intendent
  • p. Zielińska Danuta - kucharz
  • p. Majczyna Jolanta - pomoc kuchenna
  • p. Markiewicz Danuta - pomoc kuchenna
  • p. Stachowicz Helena - pomoc kuchenna
  • p. Salewska Justyna - pomoc kuchenna
 

Tematy pokrewne