Szkoła

XX Ogólnopolski Turniej Minisiatkówki Dziewcząt

Już po raz XX Szkoła Podstawowa nr 2 im. Olimpijczyków Polskich w Pile
zaprasza na na Ogólnopolski Turniej Minisiatkówki Dziewcząt,
który odbędzie się 16 marca 2019r.

Pliki do pobrania:

Zaproszenie i szczegółowe informacje

Karta zgłoszenia - plik w formacie worda

Karta zgłoszenia - plik w formacie pdf

Więcej informacji można uzyskać pod numerem telefonu:

+48 67 212-33-94
607-057-888

lub e-mail spdwojka@op.pl.

Mikołajki w świetlicy

Dnia 6 grudnia 2010r. świetlicę szkolną odwiedził „niezwykły” gość – Święty Mikołaj. Do tej wizyty dzieci przygotowywały się od dawna. Wspólnie z nauczycielkami ubrały „drzewko radości” – choinkę, przystroiły okna białymi gwiazdkami i wykonały prace plastyczne na zimowe gazetki.

Radość dzieci na widok gościa była ogromna. Na powitanie nasi wychowankowie zaśpiewali piosenkę „Dziadzio Mikołaj” i rozpoczęła się wspólna zabawa. Dzieci miały wiele pytań do Świętego, głównie dotyczących spełnienia ich marzeń związanych z prezentami mikołajkowymi.

Uczniowie chętnie zaprezentowali swoje umiejętności wokalne i recytatorskie. Z odpowiedziami na zagadki też nie mieli większych trudności. Wszyscy bawili się doskonale.
Dzieci nie chciały rozstać się z Mikołajem. Dopiero worek cukierków oraz obietnica ponownych odwiedzin za rok pozwoliła zakończyć to spotkanie.
Po wyjściu naszego „niezwykłego” gościa zabawa trwała dalej i dzieci długo jeszcze prezentowały swoje zdolności wokalne oraz doskonale się bawiły przy muzyce karaoke.