Szkoła

XX Ogólnopolski Turniej Minisiatkówki Dziewcząt

Już po raz XX Szkoła Podstawowa nr 2 im. Olimpijczyków Polskich w Pile
zaprasza na na Ogólnopolski Turniej Minisiatkówki Dziewcząt,
który odbędzie się 16 marca 2019r.

Pliki do pobrania:

Zaproszenie i szczegółowe informacje

Karta zgłoszenia - plik w formacie worda

Karta zgłoszenia - plik w formacie pdf

Więcej informacji można uzyskać pod numerem telefonu:

+48 67 212-33-94
607-057-888

lub e-mail spdwojka@op.pl.

Sprawdzamy czy tabliczkę mnożenia dobrze znamy i pamiętamy!

W miniony piątek, tj. 28 września po raz drugi w historii naszej szkoły został zorganizowany VIII Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia. Na kilka dni przed tym wydarzeniem szkoła została ozdobiona plakatami i kartkami z logo akcji. Uczniowie klas IV – VIII I III gimnazjum powtarzali tabliczkę nie tylko na lekcjach, ale także w gronie rodzinnym. Dnia 28 września patrole egzaminacyjne w skład których wchodzili uczniowie klas trzecich gimnazjów (3b, 3f) przeprowadzili egzaminy sprawdzające umiejętność mnożenia i dzielenia. W zmaganiach z tabliczką wzięło udział 584 uczniów; 284 udało się zdobyć CERTYFIKAT EKSPERTA TABLICZKI MNOŻENIA. Swoją znajomość tabliczki mnożenia sprawdzały również osoby dorosłe: nauczyciele, rodzice czy dziadkowie naszych uczniów. Ci z nich, którzy zechcieli zmierzyć się z tabliczką poradzili sobie wyśmienicie.

Serdeczne gratulacje dla wszystkich, którzy uzyskali certyfikat!

Koordynator akcji w szkole Sylwia Ciesielska