Szkoła

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2018/2019

Dnia 3 września 2018 roku odbyło się uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2018/2019. W uroczystości wzięli udział Dyrekcja szkoły, grono pedagogiczne, uczniowie i rodzice. Apel rozpoczął się wprowadzeniem sztandaru szkoły przez uczniów oraz odśpiewaniem hymnu państwowego. W tym roku naukę w naszej szkole rozpoczęło sześć klas pierwszych. Podczas apelu powitaliśmy miłym słowem oraz piosenką naszych pierwszoklasistów oraz ich wychowawców. Dodatkowo uroczystość uświetnił występ zespołu tanecznego pod kierunkiem Pani Darii Mielki. Jesteśmy pewni, że zrobimy wszystko, aby uczniowie, którzy po raz pierwszy przekroczyli próg naszej szkoły czuli się w niej bezpiecznie i swobodnie.

Uroczystość przygotowały wychowawczynie klas trzecich: Joanna Megger, Justyna Klocek, Ewa Więckowska