Szkoła

XX Ogólnopolski Turniej Minisiatkówki Dziewcząt

Już po raz XX Szkoła Podstawowa nr 2 im. Olimpijczyków Polskich w Pile
zaprasza na na Ogólnopolski Turniej Minisiatkówki Dziewcząt,
który odbędzie się 16 marca 2019r.

Pliki do pobrania:

Zaproszenie i szczegółowe informacje

Karta zgłoszenia - plik w formacie worda

Karta zgłoszenia - plik w formacie pdf

Więcej informacji można uzyskać pod numerem telefonu:

+48 67 212-33-94
607-057-888

lub e-mail spdwojka@op.pl.

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2018/2019

Dnia 3 września 2018 roku odbyło się uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2018/2019. W uroczystości wzięli udział Dyrekcja szkoły, grono pedagogiczne, uczniowie i rodzice. Apel rozpoczął się wprowadzeniem sztandaru szkoły przez uczniów oraz odśpiewaniem hymnu państwowego. W tym roku naukę w naszej szkole rozpoczęło sześć klas pierwszych. Podczas apelu powitaliśmy miłym słowem oraz piosenką naszych pierwszoklasistów oraz ich wychowawców. Dodatkowo uroczystość uświetnił występ zespołu tanecznego pod kierunkiem Pani Darii Mielki. Jesteśmy pewni, że zrobimy wszystko, aby uczniowie, którzy po raz pierwszy przekroczyli próg naszej szkoły czuli się w niej bezpiecznie i swobodnie.

Uroczystość przygotowały wychowawczynie klas trzecich: Joanna Megger, Justyna Klocek, Ewa Więckowska