SzkołaBibliotekaWydarzenia w bibliotece w 2011/2012

XX Ogólnopolski Turniej Minisiatkówki Dziewcząt

Już po raz XX Szkoła Podstawowa nr 2 im. Olimpijczyków Polskich w Pile
zaprasza na na Ogólnopolski Turniej Minisiatkówki Dziewcząt,
który odbędzie się 16 marca 2019r.

Pliki do pobrania:

Zaproszenie i szczegółowe informacje

Karta zgłoszenia - plik w formacie worda

Karta zgłoszenia - plik w formacie pdf

Więcej informacji można uzyskać pod numerem telefonu:

+48 67 212-33-94
607-057-888

lub e-mail spdwojka@op.pl.

Wydarzenia w bibliotece w 2011/2012

Znamy legendy Wandy Chotomskiej

W czwartek, 31 maja 2012r., w bibliotece szkolnej odbył się konkurs czytelniczy pt. "Znamy legendy Wandy Chotomskiej". Konkurs skierowany był do uczniów klas trzecich. Wzięło w nim udział dwunastu uczestników.

Celem konkursu było zachęcenie uczniów do czytania literatury pięknej, a także wyrabianie umiejętności dzielenia się wiedzą.

Więcej…

 

Teatrzyk Księżniczka na ziarnku grochu

W dniach 18, 21 i 22 listopada 2011 r. odbyły się w czytelni biblioteki szkolnej przedstawienia baśni Hansa Christiana Andersena pt. "Księżniczka na ziarnku grochu", które przygotowali członkowie Koła Teatralnego, działającego przy bibliotece szkolnej. Młodych aktorów podziwiali uczniowie klas I i II. Za wspaniałą grę aktorzy otrzymali gromkie brawa.

Więcej…

 

Jesteśmy czytelnikami!

Dnia 9 i 10 lutego 2012 roku uczniowie klas pierwszych dołączyli do grona czytelników biblioteki szkolnej. Złożyli uroczyste przyrzeczenie, że będą szanować książki i przestrzegać obowiązków czytelnika, a także korzystać z rad i mądrości płynących z książek.

Mieli także okazję podziwiać aktorów Koła Teatralnego, którzy przygotowali specjalnie na tę okazję przedstawienie pt. "W bibliotece".

Pierwszoklasiści otrzymali karty czytelnika i wypożyczyli swoje pierwsze książki.

 

Spotkanie z Ewą Chotomska

W październiku uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w spotkaniu z autorką wierszy i piosenek dla dzieci, panią Ewą Chotomską. Było to niezapomniane przeżycie! Dzieci świetnie się bawiły, wspólnie śpiewały. Pani Ewa Chotomska jest niesamowita! Pamiętacie Ciotkę Klotkę z programu Tik - Tak? To właśnie ona.

Więcej…

 

Tematy pokrewne